مهدي موعود،آخرالزمان،مهدويت،نمادهاي فرقه هاونمادهاي شيطان پرستان،شيعه مهدي،سال2012
تاریخ :
نویسنده : گمنام
دوستان عزیز ،در سایت شیعه مهدی(عج) برای عزیزان وبلاگ نویس مهدوی ، یک قالب وبلاگ بلاگفا زیبا طراحی کردیم که امیدورایم از این قالب زیبای سه ستونه  برای وبلاگ های مهدوی خود  استفاده نمایید.

توجه :برای زیبا تر شدم مطالب در قالبی که سایت ما طراحی کرده :
برای اینکه تصاویر خیلی بزرگ نشون داده نشوند  و در اندازه ی واقعی باشن  باید بعد از هر بار پست قرار دادن  یکبار دیگه به مدیریت مطالب بروید و سایز عکستان را کمی با موس تغیر دهید و بعد دوباره ثبت کنید و بعد مشاهده میکنید که عکس ها زیباتر و در اندازه ی خودشون میباشند.

توجه توجه:برای اختصاصی کردن این قالب وبلاگ بصورت صلواتی به متن روبرو توجه فرمایید : دوستان عزیز  ، شما میتوانید متن مورد نظر خود را برای ما در قسمت نظرات ارسال نمایید تا متن شما را بر روی تصویر (لوگو)(هیدر)بالای قالب وبلاگ درج نماییم و با این کار ،قالب شما بصورت اختصاصی برای شما در وبلاگتان قرار میگیرد....

کافیست متن مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید تا بر روی تصویری که در بالای قالب ، مشاهده مینمایید درج نماییم ، البته این کاری که  توسط ما انجام میشود  مخصوص قالب های طراحی شده توسط سایت شیعه مهدی(عج) میباشد.

تصویری از این قالب :

توجه :این کد برای قالب های بلاگفا میباشد.

توجه:لینک قرار داده شده توسط مدیریت سایت نباید حذف گردد.

دوستان عزیزی که از قالب های طراحی شده توسط ما میخواهند استفاده کنند ، به ما اطلاع دهند تا خدمات آموزش طراحی قالب توسط سایت شیعه مهدی(عج) شاملشان شود.

((((برای افرادی که از قالب های ما استفاده میکنند  خدمات جدیدی داریم ، بعد از قرار دادن قالب در وبلاگ هایتان به مدیر اطلاع دهید))))

برای دانلود کد قالب وبلاگ رهبری ، بر روی لینک زیر کلیک نمایید:


دانلود کد وبلاگ مهدوی برای وبلاگ
موضوعات مرتبط: قالب وبلاك مذهبي
برچسب‌ها: قالب وبلاگ مهدوی, قالب وبلاگ بلاگفا امام زمان, عج, قالب وبلاگ بلاگفا حضرت مهدی, دانلودکدقالب وبلاگ امام زمان
آخرین مطالب
   

سایت شیعه مهدی ع
را در گوگل
محبوب کنید